Kiezen voor binnenzonwering in Ede?

Inhoudsopgave

◉ OBS Beukenlaan ◉

Bent u opzoek naar binnenzonwering voor uw huis in Ede of omstreken? Aluzon is specialist in het plaatsen van binnenzonwering in uw ramen. Zij maken allerlei zonwering geheel op maat en bij u aan huis. Heeft u last van te veel invallend zonlicht in uw slaapkamer of woonkamer? Dan kan binnenzonwering een uitkomst bieden. Aluzon levert de volgende vormen van binnenzonwering:

 

  • Rolgordijnen

  • Jaloezieen

  • Vouwgordijnen

  • houten shutters

  • Gordijnen op maat

 

Een simpel maar stijlvolle vorm van zonwering aan de binnenkant van het raam zijn rolgordijnen. Deze zijn verkrijgbaar in verschillende soorten en kleuren. Zo valt er te kiezen hoeveel het gordijnen moet verduister, de kleur van de ketting enz. Wil je toch liever iets hebben wat te veranderen valt in verduistering?

Ga dan voor jaloezieen, hiermee kan je de latten gemakkelijk geheel draaien dat de kamer verduisterd wordt. Deze is ook in allerlei kleuren en formaten te verkrijgen geheel naar uw wens!

 

Combineer uw rolgordijnen met gordijnen op maat!

Heb je gekozen voor rolgordijnen in uw ramen? Kies dan ook voor gordijnen om dit beter te stijlen. Dit zorgt dat het rolgordijn beter past bij de rest van het interieur. Deze gordijnen worden dan ook geheel op maat gemaakt doordat ze bij u thuis opgemeten worden en deze speciaal gemaakt worden naar uw wens.

 

Advies op het gebied van binnenzonwering?

Wilt u persoonlijk advies voor de mogelijkheden die er zijn in uw ramen of meer weten over de soorten zonwering? Bekijk dan eens de website van Aluzon.


 

 

Gerelateerde berichten die u mogelijk interesseren.

Woning en Tuin
Luxe buitenruimtes

Het creëren van luxe buitenruimtes is een trend die steeds meer aan populariteit wint. Deze tuinen zijn niet alleen een

Woning en Tuin
Breng variatie met tuinposters

Tuinposters zijn er in heel wat varianten. Van fraaie doorkijkjes tot meren, bergen en parken. Bovendien kun je een tuinposter

Woning en Tuin
Slapen in een donkere kamer

Nu de dagen weer langer worden en de zon vroeger opkomt, is het weer even wennen om wakker te worden